Захист дипломних робіт бакалаврів з архітектури та містобудування – 2024

Упродовж двох днів з 26 по 27 червня 2024 року відбулися захисти дипломних проєктів бакалаврів  зі спеціальності «Архітектура та містобудування», на якому були присутні також студенти молодших курсів та випускники попередніх років цієї ж спеціальності.

Захист дипломних проектів є важливим етапом підготовки бакалаврів спеціальності “Архітектура та містобудування”, що сприяє розвитку їхніх професійних навичок та творчого потенціалу. Успішний захист дипломного проекту дозволяє студентам продемонструвати свої знання та вміння, отримати конструктивну критику та рекомендації від досвідчених фахівців, а також підготуватися до реальної роботи в галузі архітектури та містобудування.

До захисту було представлено 10 дипломних проектів випускників гр. АМ-20-1:

1. Біленький Іван Юрійович «Багатоповерховий житловий будинок із вбудованими приміщеннями громадського обслуговування», керівник – ст.викл. Дунаєвський В.В.

2.Вишпольський Андрій Миколайович «Бізнес-готель у м. Хмельницький», керівник –  канд. архітектури, доц. Дерябіна О.О.

3. Машук Владислав Сергійович «Палац водних видів спорту в м. Хмельницький», – керівник –  канд. архітектури, доц. Дерябіна О.О.

4. Недільський Андрій Миколайович «Багатоповерховий житловий будинок із вбудованими приміщеннями громадського обслуговування в м. Хмельницький», керівник –  канд. архітектури, доц. Конопльова О.В.

5. Нікітчук Владислав Васильович «Школа мистецтв у м. Хмельницький», керівник –  канд. архітектури, доц. Конопльова О.В.

6. Плюсик Денис Іванович «Житловий комплекс у м. Хмельницький», керівник – доц. Конопльов О.М.

7. Потапчук Марина Сергіївна «Реабілітаційний центр для людей з обмеженими можливостями в м. Хмельницький» – керівник –  канд. архітектури, доц. Дерябіна О.О.

8. Риба Каріна Савеліївна «Багатоквартирний житловий будинок у м. Хмельницькому», Багатоквартирний житловий будинок у м. Хмельницькому

9. Синюк Катерина Олександрівна «Готель у м. Хмельницький», керівник – доц. Конопльов О.М.

10. Хмельницький Павло Васильович «База відпочинку у Хмельницькій області» керівник – доц. Конопльов О.М.

Сьогодні перед архітекторами стоїть не тільки завдання збереження архітектурної спадщини. Відбудова зруйнованих міст та селищ, понівечених російськими ракетами, виходить на перший план. Потреба в фахівцях, які змогли би виконувати це завдання постійно зростає. Тому спеціалісти з архітектури та містобудування, яких Хмельницький національний університет готує вже протягом семи років, будуть брати участь у відновленні країни, працювати на її майбутнє.

Ми вітаємо наших випускників із успішним захистом дипломних проектів та бажаємо щасливої життєвої дороги, перемоги та творчих успіхів! Нехай ваша кар’єра буде наповнена цікавими проектами, професійними досягненнями та особистими перемогами. Нехай кожен ваш крок веде до нових вершин, а творчість і креативність супроводжують вас на кожному етапі життєвого шляху.

Пам’ятайте, що знання та досвід, отримані під час навчання, є міцним фундаментом для вашого майбутнього. Віримо, що ви станете справжніми професіоналами своєї справи і зробите вагомий внесок у розвиток архітектури та містобудування.

Кафедра архітектури та містобудування