Захист дипломних робіт бакалаврів з архітектури та містобудування – 2023

28.06.2023 року відбувся захист дипломних робіт зі спеціальності «Архітектура та містобудування», на якому були присутні не тільки студенти молодших курсів, але й представники роботодавців, які вже сьогодні шукають талановиту молодь яка буде спроможна виконувати амбітне завдання не тільки з відновлення, але й з подальшого розвитку української архітектури.

В цей день до захисту було представлено девять проектів студентами гр. АМ-19-1:

1. Стець Максим Ігорович «Більярдний клуб у м. Хмельницькому», керівник – ст.викл. Дунаєвський В.В.

2. Павлюк Владислав Дмитрович «Багатоповерховий житловий будинок із вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення» керівник – ст.викл. Дунаєвський В.В.

3. Лапінський Богдан Володимирович «Спортивний комплекс (м. Хмельницький)», керівник –  канд. архітектури, доц. Негай Г.А.

4. Гуменюк Данило Миколайович «Центр архітектури та дизайну», керівник – канд. архітектури, доц. Конопльова О.В.

5. Куржинський Данііл Олексійович «Котеджне містечко у районному центрі м. Хмельницького», керівник – ст.викл. Дунаєвський В.В.

6. Савельєва Діана Іванівна «Центр сімейного дозвілля у м. Хмельницькому», керівник –  канд. архітектури, доц. Конопльова О.В.

7. Кухарчук Олександра Олександрівна «Льодовий палац у м. Хмельницькому», керівник канд. архітектури, доц. Конопльова О.В.

8. Повх Дарина Леонідівна «Багатоповерховий житловий будинок із вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення», керівник – канд. техн. наук, доц. Машовець Н.С.

9. Гірчук Денис Олександрович «Автосалон зі станцією технічного обслуговування», керівник – ст.викл. Дунаєвський В.В.

Сьогодні перед архітекторами стоїть не тільки завдання збереження архітектурної спадщини. Відбудова зруйнованих міст та селищ, понівечених російськими ракетами, виходить на перший план. Потреба в фахівцях, які змогли би виконувати це завдання постійно зростає. Тому спеціалісти з архітектури та містобудування, яких Хмельницький національний університет готує вже протягом шести років, будуть брати участь у відновленні країни, працювати на її майбутнє.

Ми вітаємо наших випускників із успішним захистом дипломних проектів та бажаємо щасливої життєвої дороги, перемоги та творчих успіхів!

Кафедра архітектури та містобудування