Виїзне заняття студентів-архітекторів в лабораторії ТДВ Хмельницькзалізобетон

08.11.2023 студенти групи АМ-22-1 мали можливість виконати лабораторну роботу з архітектурного матеріалознавства «ВИПРОБУВАННЯ ЗАПОВНЮВАЧІВ ДЛЯ ЗВИЧАЙНОГО БЕТОНУ» в лабораторії ТДВ ХМЕЛЬНИЦЬКЗАЛІЗОБЕТОН.

Випробувальна лабораторія, акредитована НААУ на відповідність ДСТУ ISO/IES17025:2006 і відповідає вимогам сьогодення.

Лабораторія ретельно досліджує сировину, що постачається або планується для постачання на виробництво. До обов’язків лабораторії входить випробування, обробка результатів, аналіз і висновки щодо відповідності сировини та готової продукції вимогам чинних в Україні нормативних документів (ДСТУ ТУ ГОСТ та ін.).

Співробітниками  підприємства на чолі з начальником лабораторії Звершхановським В’ячеславом Владиславовичем було організовано виконання низки досліджень з використанням сучасного лабораторного обладнання. Також студенти мали можливість ознайомитися з виробництвом підприємства, ознайомилися з продукцією та технологіями виготовлення залізобетонних  конструкцій.

Доц.каф. архітектури та містобудування
Світлана ПІДГАЙЧУК