Виїздне заняття з архітектурних конструкцій на ЖК “Студентський”

Сьогодні (25.10.2023р), попри дощову погоду, студенти 2-го курсу спеціальності “Архітектура та містобудування” долучились до захопливого виїзного заняття з дисципліни “Архітектурні конструкції” на одному з будівельних майданчиків ЖК «Студентський». Це унікальна можливість зануритися у реальну будівельну практику, що дуже важливо для майбутніх архітекторів і містобудівників.

Студенти отримали багато корисної інформації, та на практиці побачили  підтвердження здобутих теоретичних знань на заняттях.

Виїзне заняття з дисципліни “Архітектурні конструкції” надало студентам спеціальності “Архітектура та містобудування” важливий практичний досвід і відкрило їм нові перспективи у світі архітектури. Вони зрозуміли, що теорія та практика повинні доповнювати одна одну, і вони готові застосовувати свої знання для створення майбутніх архітектурних шедеврів.

Ця подія стала важливим кроком на їхньому шляху до професійного розвитку і реалізації в сфері архітектури і містобудування. Студенти завжди готові до нових викликів та можливостей для навчання і творчості.

Щиро дякуємо Віталію Шеремті та Андрію Семенчуку за надану можливість щодо набуття практичних знань наших майбутніх архітекторів!

Доц. каф. архітектури та містобудування
Наталія Машовець