Виїздне заняття студентів-архітекторів на будівельному майданчику генерального підрядника ТОВ «Будівельний альянс груп»

Сьогодні (07.11.2023р), студенти 2-го та 3-го курсів спеціальності “Архітектура та містобудування” долучились до виїзного заняття з дисципліни “Архітектурні конструкції” та «Архітектурне проєктування» на одному з будівельних майданчиків ТОВ «Будівельний Альянс Груп». Ця подія стала справжнім відкриттям для молодих архітекторів та містобудівників, дозволивши їм покращити свої навички та отримати важливий практичний досвід.

Виїзні заняття – це невід’ємна частина навчання на архітектурних та містобудівних спеціальностях. Це дозволяє студентам отримати реальний досвід в професійній сфері та спробувати себе на практиці. Однак, коли заняття проходять на будівельному майданчику майбутньої багатоповерхівки, це стає особливо цікавою подією.

Студенти-архітектори на будівельному майданчику, де ведеться спорудження багатоповерхового житлового комплексу, ознайомились  із заходами охорони праці на об’єкті будівництва та масштабним проектом, і були вражені величиною робіт і кількістю фахівців, задіяних у процесі будівництва.

Під керівництвом досвідчених інженерів студенти розглядали плани та креслення будівлі, вивчали особливості конструкцій та матеріалів, які використовуються у будівництві багатоповерхівок. Вони мали можливість побачити, як виконуються різні етапи будівельних робіт.

Закінчуючи виїзне заняття, студенти отримали незабутні враження та практичний досвід, які допоможуть їм у майбутньому кар’єрному розвитку. Вони більше не будуть розглядати будівельні проекти як абстракцію з книг та лекцій, а побачать їх живими реаліями, які вимагають багато планування, координації і креативного мислення.

Усім студентам було цікаво і корисно провести виїзні заняття на будівельному майданчику багатоповерхового будинку. Ця подія нагадує нам, що навчання може бути цікавим і ефективним, коли воно поєднує теорію з практикою, а студенти отримують можливість доторкнутися до реальних викликів своєї майбутньої професії. Ми пишаємося цими молодими архітекторами та містобудівниками, і чекаємо з нетерпінням на їхні майбутні досягнення у цій захоплюючій галузі.

Щиро дякуємо генеральному директору ТОВ «Будівельний Альянс Груп» Івану Лукичу Крутилку, директору ТОВ «Будівельний Альянс-сервіс» Миколі Федоровичу Гученко, провідному інженеру з охорони праці Віктору Анатолійовичу Пробитюку та начальнику дільниці будівельного майданчика Віктору Михайловичу Каструку  за надану можливість, змістовне та цікаве заняття.

каф. архітектури та містобудування