ВИЇЗДНЕ ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ 3 КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «АРХІТЕКТУРА ТА МІСТОБУДУВАННЯ»

18 жовтня 2022 року студенти гр. АМ-20-1 в рамках вивчення дисципліни «Архітектурні конструкції», для кращого сприйняття та засвоєння теоретичного матеріалу, взяли участь у виїздному практичному занятті на будівельних об’єктах компанії ТОВ «Солід Солюшн».

Дисципліна «Архітектурні конструкції» є необхідною складовою фахової підготовки студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти з спеціальності архітектура та містобудування, та є основою для проектування та сучасних будівель.

Директор будівельної компанії ТОВ «Солід Солюшн» Андрій Андреєв провів екскурсію на об’єктах та ознайомив з основними конструктивними елементи будівель, починаючи від підготовчих робіт, закладки фундаментів та монтажу стін і монолітного перекриття.

Зокрема, детально розповів, як закладається фундамент залежно від глибини несучих грунтів, які вимоги до монолітних стін, перекриття, опорних колон, монолітного перекриття, арматури тощо. Крім того, наголосив, які помилки найчастівше зустрічаються при проєктуванні будівлі та які їх наслідки.

Також студенти мали змогу на власні очі побачити процес встановлення опалубки та наповнення її цементним розчином.

Доцент кафедри архітектури та містобудування
Наталія Машовець