Вітання Смоляк В.В. із успішним захистом кандидатських дисертацій аспіранток на здобуття наукового ступеня кандидата архітектури

КАФЕДРА ОСНОВ ПРОЄКУТВАННЯ ВІТАЄ

наукового керівника, кандидата архітектури, доцента кафедри основ проєктування Смоляка Володимира Вікторовича, із успішним захистом кандидатських дисертацій аспіранток на здобуття наукового ступеня кандидата архітектури 18.00.01 – Теорія архітектури, реставрація пам’яток архітектури:

1. Хорошої О.І. на тему Архітектура класицистичних палацово-паркових комплексів Вінницького регіону кінця 18 початку 20 ст.
  2. Субін-Кожевнікової А.С. на тему “Розвиток архітектури м. Вінниці наприкінці 19 – у першій половині 20 ст.”

Захист відбувся на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.11 Національного університету “Львівська Політехніка” 1 листопада  2020 року.

Бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутих успіхах і постійно боротися за свою мрію, бажаємо неймовірних сил, світлого розуму і блискучих ідей для подальшого саморозвитку і самореалізації, великого щастя в житті і вірною удачі.