Вільна лекція від практикуючого архітектора Володимира Дєдова

Сьогодні, 10.05.2023 р. студенти спеціальності Архітектура та містобудування мали нагоду прослухати та поспілкуватися з архітектором-практиком, який розповів про реалії в професії архітектури та містобудування. Володимир Дєдов, магістр архітектури, засновник студії архітектури та дизайну DVDesign і вже більше 20 років проектує і створює дизайн для квартир, будинків та комерційних об’єктів.

Також, користуючись нагодою, студенти презентували свої роботи з архітектурного проєктування, та отримали цінні поради, на що звернути увагу та що врахувати при проєктуванні у реальних містобудівних умовах міста.

Щиро дякуємо Володимиру Дєдову за цікаву та змістовну бесіду з нашими майбутніми архітекторами, і впевнені, що таких зустрічей у нас буде ще багато!!

Кафедра архітектури та містобудування