УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «АРХІТЕКТУРА ТА МІСТОБУДУВАННЯ» У АРХІТЕКТУРНОМУ ФЕСТИВАЛІ

Студенти другого курсу спеціальності «Архітектура та містобудування» взяли участь у 12-му Міжнародному архітектурному фестивалі CANactions, який відбувся 17-18 травня 2019 року у м. Києві.

Міжнародний архітектурний фестиваль — найбільша архітектурна подія в Україні, що відбувається кожного року.

Студенти прослухали лекції відомих архітекторів та спеціалістів з міського розвитку. На фестивалі були архітури, майстер-класи, виставки та інсталяції, дискусії та презентації.

Фестиваль відбувся на березі Дніпра на території Київського Річпорту. Фестиваль зібрав велику громаду однодумців, яких об’єднала спільна мета—створення умов для кращого й комфортнішого життя спільноти.

Майстер-клас Григорія Зотова “Щастя у міському плануванні” був присвячений дослідженню щастя як одного з найголовніших чинників міського планування на прикладі концепції просторового розвитку території Китаєва.

В рамках фестивалю відбулась презентація результатів серії студійних воркшопів програми “Інтегроване просторове планування для об’єднаних територіальних громад”, організованої CANactions School.

Для всіх гостей фестивалю була можливість потрапити на локацію на кораблях, які щогодини курсували з Річкового вокзалу до Річпорту.