УЧАСТЬ КАФЕДРИ ОСНОВ ПРОЕКТУВАННЯ В МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “Сучасні технології в механіці”

19-20 квітня 2018 у Хмельницькому національному університеті вдруге відбулася Міжнародна конференція молодих науковців «Сучасні технології в механіці». Організаторами конференції є Міністерство освіти і науки України та Хмельницький національний університет, співорганізатором – Люблінський політехнічний університет.

19 квітня 2018 року відбулось урочисте відкриття конференції, яке розпочав проректор з науково-педагогічної роботи Хмельницького національного університету Сергій Матюх. Проректор привітав учасників та гостей і ознайомив з регламентом конференції. Також зі вступним словом виступили: заступник декана з наукової роботи, завідуючий кафедри методів та технік навчання Люблінського політехнічного університету професор Маріуш Шнятковський; декан факультету інженерної механіки професор Віктор Олександренко.

На пленарному засіданні були представлені цікаві та змістовні доповіді. Завідувач відділу забезпечення якості вищої освіти ХНУ Ганна Красильникова виступила з доповіддю «Академічна доброчесність як базовий етичний принцип вищої освіти». Представники бібліотеки Люблінського політехнічного університету розповіли про особливості пошуку необхідної наукової інформації в світових наукометричних базах (Ганна Поморська-Ковальчук) та про обіг інформації в науковому просторі (Станіслава Петрик-Леонович). Також пані Станіслава надала інструкції та рекомендації щодо реєстрації в пошукових системах для науковців. Цікавою була доповідь директора центру SolidWorks ХНУ В’ячеслава Харжевського «Досвід використання системи комп’ютерного моделювання та інженерного аналізу SolidWorks на факультеті інженерної механіки Хмельницького національного університету».

На секційних засіданнях виступили молоді науковці з різних навчальних закладів: Полтавського національного технічного університету, Приазовського державного технічного університету, Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка, Національного технічного університету України «КПІ імені Ігоря Сікорського», Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка, École nationale supérieure d’architecture de Paris-Val de Seine (Франція), Приазовського державного технічного університету, Національного університет водного господарства та природокористування, Žilinská univerzita v Žiline (Словаччина), Національного університету «Львівська політехніка», Білоруського національного технічного університету, Луцького національного технічного університет, Полтавського національного технічного університету ім. Ю.Кондратюка, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II (Польща), Kaunas University of Technology (Литва), Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy (Польща), Люблінського політехнічного університету (Польща).
Доповіді, представлені на секційних засіданнях, були актуальними і викликали жваве обговорення. Студенти спеціальності першого курсу «Архітектура та містобудування» під керівництвом доцента Негая Г.А. презентували учасникам конференції виступи про архітектурні особливості міста Хмельницького.

Висловлюємо щиру подяку організаторам та учасникам конференції за плідну співпрацю, бажаємо творчої наснаги та нових наукових здобутків!