Третій екскурсійний тур «Духовна велич, краса та гордість Західного Поділля»

19 жовтня відбувся третій екскурсійний маршрут 8-го осіннього сезону «Духовна велич, краса та гордість Західного Поділля», організований вільною профспілкою працівників, первинною профспілковою організацією студентів, студентською туристичною агенцією «Подільські мандри», кафедрою міжнародних відносин та туризму, студентами спеціальностей «Туризм», «Країнознавство», «Міжнародні відносини» та «Архітектура та містобудування» Хмельницького національного університету. У програмі екскурсії відвідування підземного кришталевого царства Подільського краю, зокрема, печер «Оптимістична», «Голубі озера».

Дорогою до «Оптимістичного гроту»

Диву даєшся, до чого матінка-природа винахідлива

Унікальний зелений зоопарк «Крайня хата» в с. Торському

Джуринський водоспад – найбільший рівнинний водоспад в Європі

Народний дім, Чортківський драматичний театр Катерини Рубчакової. Долучімося до історії театрального мистецтва Західного Поділля

У старому середмісті величний неоготичний костел св. Станіслава у всій своїй красі

Українська Автокефальна Православна Церква у Чорткові

Катедральний собор святих апостолів Петра і Павла Української Греко-Католицької Церкви

Також екскурсанти мали змогу насолодитися краєвидами Чортківського замку, по дорозі заїхати у гості до князя Василька у Теребовлі, а по серпантину національного парку «Товтри» дорога лежала до рідного міста Хмельницький.

Професор І. Є. Журба,
завідувач кафедри міжнародних відносин та туризму