Студенти-архітектори долучились до Радіодиктанту

Сьогодні, 27 жовтня 2023 року, коли все світове українство відзначає День української писемності та мови, студенти спеціальності Архітектура та містобудування долучились до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Студенти спеціальності “Архітектура та містобудування” відзначаються своєю креативністю, аналітичним мисленням та здатністю до самовираження. Вони розуміють, що мова – це інструмент, необхідний для їхньої майбутньої професійної діяльності. Участь у Радіодиктанті допомагає їм підтримувати та розвивати рідну мову.

Студенти-архітектори виявляють інтерес до мови, як інструменту для створення документації проектів, комунікації з клієнтами та колегами, а також для розуміння літературних джерел та архітектурної спадщини. Знання та розуміння мови допомагають їм виражати свої ідеї та концепції в архітектурному проектуванні.

Радіодиктант до Дня Писемності – це не лише важливий захід для вшанування культурної спадщини України, але і можливість для студентів-архітекторів підтвердити свою активну підтримку рідної мови. Участь у Радіодиктанті сприяє розвитку мовної грамотності та культури мови, що надзвичайно важливо для їхньої професійної діяльності. Молодь стає основним чинником збереження та розвитку рідної мови, тому участь у Радіодиктанті є важливим кроком у цьому напрямку.

Доцент кафедри архітектури та містобудування
Наталія МАШОВЕЦЬ