СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ НА КАФЕДРІ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ

25 травня 2022 року на кафедрі архітектури та містобудування пройшла студентська наукова конференція ха підсумками науково-дослідної роботи у 2021 р, у якій взяли участь  студенти кафедри, та презентували результати своїх досліджень.

Виступили:

Ст. гр. АМ-20-1 Потапчук Марина, тема “Пластика в архітектурі”

Ст. гр. АМ-20-1 Нікітчук Владислав, тема “Роль криволінійності в архітектурі”

Ст. гр. АМ-19-1 Кухарчук Олександра, тема “Особливості архітектурних стилів ХХ

Ст. гр. АІ-21-1 Пасічник Андрій, Суховірська Настя, тема “Застосування графічного редактора Solid Works для побудови взаємного перетину багатогранників на прикладах дахів будівель”

Ст. гр. АМ-19-1 Савельєва Діана, “Рекреаційна система Хмельницької області.”

Ст. гр. АМ-20-1 Потапчук Марина, тема “Вплив технологій інформаційного моделювання на розвиток архітектури”

Ст. гр. АМ-18-1 Прядун Дар’я, тема “Вплив архітектурного середовища на емоційний стан людини”

Ст. гр. АМ-19-1 Лапінський Богдан, тема “Вплив сучасних постмодерністичних течій на формування стильових особливостей в архітектурі України. (на прикладі міст Київ, Дніпро, Вінниця)”.

Щиро дякуємо нашим учасникам, які показала, що у нас є великий науковий молодий потенціал, який готовий творити та працювати на розвиток нашої України!

Кафедра архітектури та містобудування