СТУДЕНТ 4-ГО КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ АРХІТЕКТУРА ТА МІСТОБУДУВАННЯ ДОЛУЧИВСЯ ДО ПРОЄКТУ ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО 2022 ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проєкт «Велике будівництво» — масштабна розбудова якісної інфраструктури України. Це дороги та школи, дитячі садки, центри екстреної медичної допомоги та стадіони.

В Хмельницькій області підготували нові проєкти, що будуть реалізовуватися в рамках програми Президента. Студент гр. АМ-18-1 Кошовський Назар долучився до проєкту”ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО – 2022 Хмельницька область (7 шкіл + 5 садочків + 5 спортивних об’єктів)”, виконав інтер’єр коридору школи, чим достойно представив Хмельницьку область на захисті у Мінрегіоні (Київ) проєкту. Завдяки спільним зусиллям наступного року школа буде будуватись.

Щиро дякуємо Кошовському Назару за участь у проєкті!

начальник відділу містобудування та архітектури
облдержадміністрації – головний архітектор області,
Ірина Дунаєвська