Презентація і оцінка робіт з дисципліни «Основи композиції і моделювання архітектурних форм»

26 березня відбулася презентація і оцінка робіт з дисципліни «Основи композиції і моделювання архітектурних форм» студентів 1-го курсу спеціальності Архітектура.

Оцінка проводилась керівником композиції разом зі студентами анонімно. Кожен студент ставив свою оцінку таємно аби не вплинути на думку викладача та інших студентів групи. Свою оцінку студенти ставили на окремому папірці, які залишалися у конверті біля кожної роботи. По закінченню процедури папірці з оцінками всіх учасників таємного голосування підраховувались і виводилась середня оцінка, до якої додавалася і оцінка керівника. На фото показана підготовка робіт до експозиції і кращі роботи студентів.

Доцент кафедри архітектури та містобудування
Георгій НЕГАЙ