Навчаємось на гарних прикладах: виїзне заняття з архітектурного проєктування

В сучасному світі, де освіта та інновації є ключовими факторами розвитку суспільства, створення сучасних та комфортних освітніх просторів є одним з найцікавіших завдань для архітекторів. Виїзне практичне заняття для студентів третього та четвертого курсів з дисципліни «Архітектурне проєктування» є не лише можливістю перевірити теоретичні знання у реальних умовах, а й застосувати їх в своїх майбутніх проєктах.

09.11.2023 року таке заняття відбулось на базі комунального закладу загальної середньої освіти Початкової школи №1 Хмельницької міської ради. Студенти мали змогу ознайомитись з особливостями організації процесу навчання за системою Нової української школи. Цей підхід передбачає акцент на інтерактивних методах, груповій роботі та використанні сучасних засобів навчання, які впливають на створення інноваційних підходів до проєктування навчального середовища.

При розробці архітектурного проєкту школи студенти стикаються з реальними проблемами. Серед них: раціональне групування приміщень, використання енергоефективних технологій та взаємодія з навколишнім середовищем. Сучасна вимога до проєктування навчальних закладів — обладнання укриттями, з улаштуванням яких студенти ознайомились під час екскурсії.

Екскурсія на об’єкт проєктування допомагає студентам поглибити знання в області архітектури та зрозуміти, як вони можуть впроваджувати свої ідеї та концепції в життя.

Щиро дякуємо директору школи Тамарі Миколаївні Газді за надану можливість у проведенні виїзного практичного заняття і сподіваємось побачити реалізацію набутих знань в проєктних рішеннях студентів.

Кафедра архітектури та містобудування