Четвертий екскурсійний тур «Буковинський променад»

2 листопада відбувся четвертий екскурсійний маршрут 8-го осіннього сезону «Буковинський променад», організований вільною профспілкою працівників, первинною профспілковою організацією студентів, студентською туристичною агенцією «Подільські мандри», кафедрою міжнародних відносин та туризму, кафедрою основ проектування, студентами спеціальностей «Туризм», «Країнознавство», «Міжнародні відносини» та «Архітектура та містобудування»Хмельницького національного університету.

У програмі екскурсії відвідування резиденції митрополитів Буковини та Далмації у Чернівцях (Національний університет Ю. Федьковича), що внесена до списку світової спадщини ЮНЕСКО. Під час екскурсії туристи здійснили ексклюзивну мандрівку у стару частину періоду австро-угорської імперії. Хотинська фортеця – одне із 7-ми чудес України. Фортеця вражає своїми неприступними 40-метровими стінами, масивними й водночас стрункими вежами, що здіймаються над Дністром.

Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича з обіймами зустрічає екскурсантів Хмельницького національного університету
Теологічний факультет. Є можливість побувати на Літургії та посповідатись
Вхід у Трьох-Святительську церкву теологічного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича
У Мармуровій залі університету. Сидимо як свої