Малашенко Анастасія Дмитрівна

Посада: викладач кафедри архітектури та містобудування

Освіта: у 2015 році закінчила Київський національний університет будівництва і архітектури за спеціальністю “Архітектура будівель і споруд” та отримала кваліфікацію “Архітектор”.

Досвід практичної роботи:

1. ТОВ Іннова-Д, архітектор, 2016-2018 рр.
  2. ТОВ ЗАЦ “Карат”, архітектор, 2019-2020 рр.
  3. ТОВ ЗАЦ “Карат”, головний архітектор проектів, 2021 р і до нині.

Підвищення кваліфікації:

ТОВ «Навчально-експертний центр НСАУ», з 16.12.2019 до  20.12.2019 р. Свідоцтво №2994 – свідоцтво про те, що пройшла підвищення кваліфікації за напрямком професійної атестації архітекторів за програмою Архітектурне об’ємне проектування погодженою Атестаційною архітектурно-будівельною комісією Національної спілки архітекторів України (Протокол № 1-17_заг від 03.02.2017р.) загальним обсягом 40 годин. Серія НС №006203.

Кваліфікаційний сертифікат відповідального виконавця окремих видів робіт (послуг), пов’язаних зі створенням об’єктів архітектури Серія АА № 004588. Категорія: архітектор

Роботи (послуги), пов’язані зі створенням об’єктів архітектури, спроможність виконання яких визначено кваліфікаційним сертифікатом: Архітектурне об’ємне проектування. Дата видачі 27 грудня 2019р.

Науково-методична робота:

1. Типологія будівель і споруд : навч. посіб. / О.А. Дорофєєв, В.В. Шулик, Г.А. Негай, В.В. Дунаєвський, А.Д. Малашенко. Хмельницький : ХНУ, 2021.– 303с.
  2. Інженерне впорядкування територій і транспорт: методичні вказівки для виконання практичних робіт для підготовки студентів за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування» / В. В. Шулик, Г.А. Негай, Н. С. Машовець, А.Д. Малашенко – Хмельницький: ХНУ, 2020. – 50 с.
  3. Дипломний проєкт : методичні вказівки щодо його підготовки та виконання для студентів спеціальності 191 «Архітектура та місто-будування» / уклад.: Г. А. Негай, А. Д. Малашенко, Н. С. Машовець. Хмельницький : ХНУ, 2020. – 60 с.
  4. Графічна практика. Програма і методичні рекомендації для студентів 2 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – «Архітектура та містобудування» / Г.А. Негай, Дунаєвський В.В., А.Д. Малашенко, Басалюк Л.Р., О.А. Дорофєєв. – Хмельницький : ХНУ, 2020. – 14 с.
  5. Методичні вказівки з навчальної дисципліни «Переддипломна практика» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньо-професійною програмою «Архітектура та містобудування» спеціальності 191 – «Архітектура та містобудування» денної форми навчання / В.В. Смоляк, В.В. Дунаєвський, А.Д. Малашенко, О.А. Дорофєєв – Хмельницький : ХНУ, 2021. – 11 с.
  6. Архітектурна графіка та основи проектування : методичні вказівки до самостійної роботи студентів спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» / Г. А. Негай, С. Я. Підгайчук, А. Д. Малашенко, Л. Р. Басалюк. Хмельницький : ХНУ, 2021. Ч. 1. 100 с.

Викладаю навчальні курси:

«Проектування інтер’єру», «Ландшафтна архітектура», «Прикладні програми архітектурного проектування», «Автоматизоване архітектурне проектування»

E-mail: anastasia.arch2015@gmail.com